ATLETSKI KUP KANTONA SARAJEVO-1

U četvrtak 29.9.2022. godine u Rekreativno sportskom centru  “Safet Zajko”- Halilovići, Sarajevo održan je atletski kup za učenike osnovnih škola sa područja Kantona Sarajevo.

Na održanom atletskom skupu učestvovali su i učenici naše škole te su na općinskom nivou ostvarili sljedeće rezultate:

• U disciplini skok u dalj za djevojčice učenica devetog razreda naše škole Pita Larisa osvojila je prvo mjesto
  • U disciplini skok u dalj za dječake učenik devetog razreda naše škole Šetić Tarik osvojio je drugo mjesto
  • U trkačkoj disciplini na 300 m učenica devetog razreda naše škole Hasaković Ajna osvojila je prvo mjesto
  • U trkačkoj disciplini na 300 m učenik devetog razreda naše škole Đerzić Harun osvojio je drugo mjesto
  • U disciplini bacanje kugle za dječake, učenik devetog razreda naše škole Bogilović Armin osvojio je treće mjesto

U discipline Štafeta 4×100 m za dječake ekipa učenika naše škole osvojila je treće mjesto.

Ekipu učenika sačinjavali su:

1. Rizvanović Nedim,
  2. Šetić Tarik,
  3. Đerzić Harun i
  4. Rikalo Vedad

U discipline Štafeta 4×100 m za djevojčice ekipa učenica naše škole osvojila je prvo mjesto.

Ekipu učenica sačinjavali su:

1. Pita Larisa,
  2. Suljagić Dalila,
  3. Iković Amina i
  4. Hasaković Ajna

Na osnovu ostvarenih pojedinačnih i ekipnih rezultata učenici naše škole su osvojili prvo mjesto.

Koristim priliku da čestitam učenicima i nastavniku TiZO Brković Kerimu na ovako impozantnim rezultatima i značajnom doprinosu u promociji naše škole.

Direktor škole